C&C SOLAR

Váš partner ve světě fotovoltaiky

Energetická nezávislost
díky fotovoltaice

S vlastní vyrobenou elektřinou ušetříte výdaje za energie ve výši až 80 %. Tato výroba je navíc ekologicky šetrná, proto je podporována dotačním programem Nová zelená úsporám, díky kterému lze ušetřit až 50 % nákladů na realizaci elektrárny. Vaši vyrobenou elektřinu pak můžete akumulovat do baterií, abyste mohli vyrobenou energii využívat i mimo denní dobu.

Naše sestavy fotovoltaických elektráren je možné doplnit i nabíječkami elektromobilů – wallboxy.

Působíme po celé České Republice. Rychlá instalace, odborné poradenství, kvalitní servis, individuální přístup. Nezávazná konzultace a cenová nabídka na míru zdarma.

Budeme vaším spolehlivým partnerem na cestě za energetickou nezávislostí

O nás

Jsme ryze česká společnost C&C Solar s.r.o., která zajišťuje kompletní instalaci a zapojení fotovoltaických elektráren. Ve spolupráci s naší partnerskou firmou zajistíme také instalaci a zapojení tepelných čerpadel. Jelikož je naším hlavním cílem spokojenost klienta ať už se jedná o rodinný dům či firmu, přistupujeme individuálně a navrhneme to nejlepší řešení právě pro Vaší střechu. Každý klient má svá specifika a proto dbáme na jeho potřeby.

Služby

Dotace

Postaráme se o Vaše peníze, vyřízení dotace nechte na nás.

Instalace

Instalace FVE od návrhu až po její kompletní zapojení.

Tepelné čerpadla

Díky slunci, které ohřívá naši atmosféru a vnější vrstvu zemské kůry, Vám tepelná čerpadla vzduch voda také pomohou snížit náklady za vytápění.

Servis

Jsme v tom po celou dobu s Vámi a časem vzniklé nedostatky opravíme.