TOMALAK.

Jako Twój personalny agent nieruchomości robię wszystko aby sprzedać Twoją nieruchomość możliwie najszybciej na możliwie najlepszych dla Ciebie warunkach.

Wartość sprzedanych nieruchomości
0
Wartość sprzedanych nieruchomości Teamu
+ 0

NA SPRZEDAŻ

Nazywam się Maciej Tomalak
i jestem personalnym agentem nieruchomości. Moje zadanie jest proste – sprzedać Twoją nieruchomość na możliwie najlepszych dla Ciebie warunkach, zapewniając pełne bezpieczeństwo transakcji.

Poprzez odpowiednią strategię sprzedaży, indywidualnie dopasowany marketing nieruchomości i przeprowadzenie procesu sprzedaży od początku do końca – regularnie sprzedaję nieruchomości moich Klientów

Jestem częścią zespołu Time z którym sprzedaliśmy do tej pory nieruchomości o łącznej wartości ponad 100 000 000 zł.  Jako zespół współpracujący z międzynarodową marką RE/MAX w zespole biur nieruchomości RE/MAX DUO jeszcze szybciej, efektywniej i w oryginalny sposób sprzedajemy nieruchomości naszych klientów!

+ 0

Wartość sprzedanych nieruchomości

SPRZEDANE

Sprzedano w 12 dni

Mieszkanie
Czarnochowice, Polska

100 000 zł

Sprzedano w 55 dni

Mieszkanie
Czarnochowice, Polska

542 000 zł

Sprzedano w 55 dni

Mieszkanie
Kraków, Polska
ul. Radzikowskiego

542 000 zł

Sprzedano w 55 dni

Nazwa nieruchomości

532 888 zł

Każda nieruchomość to indywidualne podejście, indywidualny marketing i indywidualny projekt sprzedaży. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście do sprzedaży nieruchomości.

CO O MNIE MÓWIĄ

Jan Gacek
Jan Gacek
2023-11-12
Pan Maciej Tomalak potrafił doradzić, jak najlepiej wykorzystać potencjał moich działek, będąc dobrze zorientowanym w MPZP miejscowości, na terenie której położone są działki. Kompetentny fachowiec.
Wojtek Pałka
Wojtek Pałka
2023-11-05
Pan Maciej jest kompetentny i służy pomocą. Dziękuję za współpracę. Polecam!!!
Nono S
Nono S
2023-10-30
Zdecydowanie polecam. Pan Maciej przeprowadził cały proces sprzedaży naszego mieszkania, które w zasadzie sprzedał w 3 tygodnie. Zajął się wszystkim, łącznie ze sprawnym przeprowadzeniem rozmów i negocjacji z potencjalnymi Kupującymi. Super 10/10
Zuzanna Pachel
Zuzanna Pachel
2023-08-17
Bardzo dziękujemy za współpracę :) Udało nam się znaleźć wymarzoną nieruchomość. Polecam Pana Macieja, ma wysokie kompetencje, dobry człowiek na dobrym miejscu:)
Renata Kucharska
Renata Kucharska
2023-08-08
Wahałam się czy skorzystać z oferty tego pośrednika w sprzedaży nieruchomości, gdyż nie należy do niedrogich, ale zaryzykowałam na pół roku. Pan Maciej okazał się bardzo dobrym pośrednikiem. Nie tylko skutecznym, ale też naprawdę zaangażowanym. Widać, że lubi to, co robi, a to naprawdę ma znaczenie w życiu tzw. zawodowym. Polecam.
Beata Szpetkowska
Beata Szpetkowska
2023-07-28
P. Maciej Tomalak, Agent nieruchomości RE/MAX DUO Kraków, jest człowiekiem o wysokich kompetencjach w swoim zawodzie, ma szeroką wiedzę oraz niezwykłe podejście do klienta. Jest człowiekiem bezpośrednim i wysokiej kultury osobistej, nie działa pochopnie ale profesjonalnie, potrafi udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące sprzedaży/kupna działek. Właściwa osoba na właściwym miejscu! A jeszcze pasja i osiągnięcia sportowe! Polecam gorąco miłą współpracę z Panem Maciejem. Beata
Mr Kris
Mr Kris
2023-07-27
Profesjonalny, konkretny i bardzo pomocny, mogę śmiało polecić i zdecydowanie będę współpracował w przyszłości z panem Maciejem.
Witold
Witold
2023-07-27
Bardzo polecam! Sprawność działania robi wrażenie, profesjonalista w swoim fachu :)
Danuta Pawlikowska
Danuta Pawlikowska
2023-07-13
Pan Maciej Tomalak jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Jest kompetentny i służy szeroką wiedzą na temat nieruchomości. Bardzo nam pomógł w nietypowej sprawie, wyjaśniając szczegółowo różne zawiłości tematu. Jeśli współpracować to tylko z takim specjalistą. Gorąco polecam! Danuta
Marcin Lech
Marcin Lech
2023-05-09
Najlepszy pośrednik nieruchomości ever!!!!!

Jesteśmy niemal wszędzie! Jako międzynarodowa agencja nieruchomości RE/MAX sprzedajemy 30% nieruchomości na świecie.

+ 0

Liczba agentów na całym świecie.

+ 0

Liczba biur na całym świecie.

+ 0

Liczba krajów, w których jesteśmy.