TOMALAK.

O mnie

Nazywam się Maciej Tomalak i jak już pewnie wiesz – mogę być Twoim personalnym agentem nieruchomości. Moje zadanie jest proste – sprzedać Twoją nieruchomość na możliwie najlepszych dla Ciebie warunkach, zapewniając pełne bezpieczeństwo transakcji. Nie jestem biurem ogłoszeń – to moim zadaniem jest dotrzeć do odpowiedniej grupy docelowej, równocześnie będąc wszędzie.

W 2022 roku zająłem 8 miejsce na ponad 300 pośredników nieruchomości RE/MAX Polska za wyniki sprzedażowe realizując 25 transakcji za ponad 11 000 000 zł. To właśnie w tym roku zaufało mi 31 klientów powierzając mi swoje nieruchomości do sprzedaży.

Rok 2021 to bycie wśród najlepszych 30stu pośredników RE/MAX Polska realizując transakcje za ponad 8 000 000 zł.

Aktualnie moja skuteczność sprzedaży wynosi 74% przy średnim czasie sprzedaży wynoszącym 109 dni!

Regularnie piszę artykuły dla portali Krakula.pl, KRN.pl czy do magazynu nieruchomości RE/MAX DUO jak również do biurowego newslettera.
Występuję i uczestniczę również w wydarzeniach RE/MAX Cafe, Carieer Night, różnego rodzaju Targach Budownictwa czy Krakowskich śniadaniach pośredników

Poprzez odpowiednią strategię sprzedaży, indywidualnie dopasowany marketing nieruchomości i przeprowadzenie procesu sprzedaży od początku do końca – regularnie sprzedaję nieruchomości moich Klientów

Międzynarodowe wyróżnienia RE/MAX za osiągnięte wyniki:
Rok 2021 – Executive Club, 100% Club
Rok 2022 – Executive Club, 100% Club
Rok 2023 – Executive Club, 100% Club

Od 2023 roku jestem również w złotej 5-tce zespołu biur nieruchomości RE/MAX DUO.

Jestem również częścią zespołu “Time” – zespołu składającego się z 5ciu agentów. Nie tylko pozwala nam to szybciej i efektywniej sprzedawać nieruchomości – to również indywidualne i nowatorskie działania marketingowe wyróżniające nas spośród innych!  Jako zespół zrealizowaliśmy ponad 350 transakcji o łącznej wartości ponad 90 000 000 zł. Dodatkowo jako TeamTime prowadzimy kanał a zarazem projekt “PrzeAgent” gdzie realizujemy różne projekty marketingowe jak również filmy pokazujące różnice w pracy pośrednika nieruchomości na umowach pospolitych jak również na umowach ekskluzywnych w oparciu o jakość.

Prywatnie czyli trochę o sporcie.

Zaczynając od początku, czyli od dzieciństwa – zawsze uprawiałem sport. To właśnie sport nauczył mnie aby nigdy się nie poddawać – co więcej, sprawił że zawsze osiągam swoje cele.

Od 12stego roku życia regularnie trenuję i gram w unihokeja. Grałem w takich drużynach jak:
KS Szarotka Nowy Targ – 11sto krotny mistrz Polski,
KS Górale Nowy Targ – 5cio krotny mistrz Polski
KS Smoki Kraków – aktualny klub, z którym w pierwszym roku awansowaliśmy do najwyższej klasy rozgrywek czyli ekstraligi mężczyzn w unihokeju
Reprezentacja Polski Mężczyzn

Do tej pory miałem okazję zdobyć 3-krotnie mistrzostwo Polski jak również reprezentować barwy narodowe kraju na arenie międzynarodowej. 

Właśnie dzięki temu, że od ponad 18stu lat uprawiam sport zespołowy – doskonale wiem jak ważna jest współpraca.