TOMALAK.

SPRZEDAJ ZE MNĄ

Wartość sprzedanych nieruchomości
0
Średni czas sprzedaży
0 dni
Ilość zrealizowanych transakcji
0
na ponad 300 pośredników RE/MAX Polska za uzyskane wyniki
0 miejsce
Wartość sprzedanych nieruchomości TeamTime
+ 0

Przede wszystkim jakość!

Od 2020 roku jestem pośrednikiem biura nieruchomości RE/MAX DUO. Marki największej na świecie jeśli chodzi o pośrednictwo sprzedaży nieruchomości. Marki nastawionej na wysoką jakość obsługi klienta, nastawioną na profesjonalizm, transparentność i skuteczność. RE/MAX to nie tylko ponad 140 000 pośredników nieruchomości w ponad 110 krajach ale również współpraca międzynarodowa, dzięki czemu Twoją nieruchomość może znaleźć klient lub pośrednik RE/MAX z niemal każdego miejsca na ziemi.

Interes moich klientów!

Przede wszystkim jako pośrednik nieruchomości dbam o interes swoich Klientów – czyli osób które mi zaufały. W całym procesie sprzedaży to właśnie Klienci są na pierwszym miejscu.

To czego możesz ode mnie oczekiwać to profesjonalizm, skuteczność, działanie w oparciu o jakość, transparentność, ciągły kontakt z informacją zwrotną na jakim etapie jest sprzedaż Twojej nieruchomości jak również indywidualne podejście do sprzedaży każdej nieruchomości, a co za tym idzie – indywidualny projekt sprzedaży oraz indywidualny marketing. A to i tak nie wszystko!

Współpraca lokalna i nie tylko!

Współpraca jest również bardzo ważna – jeśli nie kluczowa. Oczywiście jako Twój pośrednik nieruchomości robię wszystko aby znaleźć klientów na Twoją nieruchomość, lub dać mu się znaleźć. Dodatkowo współpracuję również z innymi pośrednikami i innymi biurami nieruchomości. Nierzadko to właśnie inny pośrednik lub inne biuro nieruchomości może mieć Klienta, który szuka właśnie Twojej nieruchomości. Dlatego tak ważna jest właśnie współpraca pośredników i wspólna finalizacja sprzedaży.

Jeden pośrednik - szeroki zakres działań!

Jako Twój personalny agent nieruchomości zajmuję się całym procesem sprzedaży, dokładnie wiem na jakim etapie sprzedaży jest Twoja nieruchomość, doskonale znam liczby i zainteresowanie ofertą, znam informacje zwrotne od Klientów Kupujących, wiem jakie są obiekcje – dzięki czemu wiem jakich rozwiązań szukać aby sprzedać nieruchomość. Posiadasz swojego pośrednika nieruchomości dbającego o Twój interes, zajmującego się wszystkim od A do Z, będącego z Tobą w ciągłym kontakcie i współpracującego z każdym biurem i każdym pośrednikiem nieruchomości na rynku. Dodatkowo, ja posiadam komfort pracy – Ty posiadasz komfort , spokój i pewność, że masz profesjonalistę zajmującego się sprzedażą Twojej nieruchomości.

Indywidualny marketing i indywidualny projekt sprzedaży.

To właśnie to co wyróżni Twoją nieruchomość na tle innych. Wykorzystanie atutów Twojej nieruchomości, wyeksponowanie tego co najlepsze, co najważniejsze i wszystko odpowiednio przygotowane przy współpracy z profesjonalistami dziedziny marketingu. Dla mnie to kolejne wyzwanie, kolejna możliwość na nowy projekt i wyróżnienie oferty na rynku – dla Ciebie to przygotowanie oferty sprzedaży Twojej nieruchomości na możliwie najwyższym poziomie.

Oprócz marketingu ważna jest również strategia – dlatego dla każdej nieruchomości przygotowuję indywidualny projekt sprzedaży aby krok po kroku realizować go i dotrzeć do odpowiedniej grupy docelowej –  dotrzeć do klienta, który kupi Twoją nieruchomość