Video

Lesostavby Frýdek-Místek

Firma Lesostavby Frýdek Místek a. s. vznikla v roce 1992. V současné době je moderní a stabilní soukromou firmou působící v oblasti stavební výroby a lesnictví, přičemž její strukturu tvoří tři samostatné divize: lesnická, stavební a divize servisních dílen.

Více

Adifex

Společnost Adifex, a. s. působí na stavebním trhu od roku 2012, přičemž v současnosti má nezanedbatelné postavení ve všech odvětvích stavební výroby, a to jak v pozemním, průmyslovém, inženýrském a vodním stavitelství, tak i v oblasti komplexní inženýrské činnosti.

Více

Strojírny Sviadnov

Strojírny Sviadnov s.r.o. se zaměřují na strojírenskou výrobu především v oblasti železničních zařízení, vagónů, lokomotiv a speciálních drážních vozidel. Díky bohatým zkušenostem v oboru a specializaci na železniční dopravu dodávají výsledné produkty do celé EU.

Více

Svarexpert

SvarExpert s.r.o. je vývojová organizace, která působí v oboru svařování. Zabývá se supervizí, tvorbou procesu s ohledem na výrobkové normy, základními požadavky dle specifikací, dohledem nad systémem řízení, kompletizací a certifikací dle ISO.

Více

FEBIOFEST Ostrava 2022

Kratky text

Více

Vraťme děti ke sportu

Statistiky a čísla, která zobrazují smutnou realitu pandemické situace, přivedla zástupce Moravskoslezského kraje a Kreativní akademie k nápadu na projekt, který si bere za cíl motivovat a pomáhat lidem v návratu ke sportu. Je určený primárně pro děti a rodiče, ale zahrnuje celou širokou veřejnost.

Více

HC Vítkovice Ridera

Český extraligový hokejový klub s bohatou historií sahající až do roku 1928.

Více

Ivan Buchinger

Slovenský bojovník smíšených bojových umění (MMA). Aktuálně působí v organizaci Oktagon MMA, kde je šampionem lehké a pérové váhy. V minulosti byl držitelem titulu v organizaci M-1 Global a Cage Warriors. Trénuje v klubu Spartakus Fight Gym v Trnavě pod vedením trenéra Attily Végha. Bývá nazýván jako král submisse.

Více

Try Hard Games 2022

Crossfitové závody v kategoriích Sport, Advanced, Masters a Elite.

Více

Backstage video

z focení do kalendáře.

Více