Kdo jsme

Jsme TRY HARD! Jsme kreativní tým, který neustále tvoří.

Umíme podpořit váš business a vystřelit vás do světa. To vše prostřednictvím originálních videí, webových stránek a top grafiky. Od korporátního videa až po aftermovie z vaší akce. Dejte nám téma a my dodáme příběh a emoce.

KREATIVITA VIDEO BRANDING PRODUKCE GRAFIKA

WEB DESIGN MARKETING REKLAMY EMOCE GRAFIKA

KREATIVITA VIDEO BRANDING PRODUKCE GRAFIKA

Video

Štěstí přeje připraveným a business funguje odvážným. Umíme nastartovat vaši značku pomocí originálních promo videí. Společně vyladíme správný koncept a příběh pro vaši cílovou skupinu. Vše potřebné za vás vymyslíme, zajistíme všechno kolem a jako výsledek od nás dostanete finální video. Jako bonus vám pomůžeme s jeho propagací.

Webové stránky

Vaše webové stránky jsou nejčastěji to, co vidí vaši potenciální klienti jako první. Proto je musí zaujmout v maximální míře. Náš kreativní tým je pro vás připraven vytvořit web, který bude vstupní bránou do světa velkého businessu.  

Grafika a animace

Vy znáte svou jedinečnost a exkluzivitu, jen je těžké to předat i vašim zákazníkům. My se nebojíme vaše myšlenky promítnout do originální grafiky a poutavých animací. Vaši vizi přetransformujeme do podoby, která zaujme a prodá.