POZNAJMY SIĘ

Cześć!
Nazywam się Maciej Bogdański.

Swoją przygodę z grafiką komputerową rozpocząłem kilkanaście lat temu tworząc hobbystycznie plakaty i posty na social media dla unihokejowego klubu, w którym grałem. Od ponad 5 lat pasja do grafiki stała się sposobem na życie. Zacząłem poszerzać swoją wiedzę oraz umiejętności w tej dziedzinie. 

Projektuję loga, identyfikacje wizualne, wszelkiego rodzaju materiały do druku (m.in. plakaty, banery, magazyny, broszury, wizytówki), grafiki oraz reklamy na social media oraz tworzę strony internetowe.

Doświadczenie

Od trzech lat współpracuje z czeską agencją marketingową. Dzięki tej współpracy mam okazję pracować z wieloma klientami i podejmować wiele różnorodnych wyzwań. Tworzyłem między innymi identyfikację wizualną dla dwóch wydarzeń sportowych: derbowego meczu hokejowego na ponad 8000 osób oraz Mistrzostw Świata Juniorek w unihokeju. Ponadto stworzyłem wiele stron internetowych dla mniejszych i większych firm. Na bieżąco projektuje grafiki na social media będące częścią kampanii reklamowych. Do jednych z moich ostatnich dokonań należy zaprojektowanie m.in. loga, kart menu oraz banerów dla restauracji Tam Gdzie Zawsze. 

W 2022 otworzyłem jednoosobową działalność gospodarczą i od tego czasu działam po szyldem MABODESIGN (czy też MABODSGN).  

Umiejętności

Swoje projekty graficzne tworzę głównie w programach pakietu Adobe: Photoshop, Illustrator oraz InDesign. 
Strony internetowe tworzę w WordPressie za pomocą Elementora. 
Staram się całym czas rozwijać oraz być na bieżąco z aktualnie panującymi trendami. 

Prywatnie

Odkąd pamiętam uwielbiałem wszelkiego rodzaju aktywności fizyczne. Stąd też w wieku 10 lat rozpocząłem swoją przygodę z unihokejem, która trwa do dzisiaj. Jestem wielokrotnym reprezentantem Polski i miałem przyjemność trzykrotnie reprezentować kraj w Mistrzostwach Świata. Ponadto sporą część swojego czasu poświęcam na oglądaniu seriali oraz filmów, więc śmiało mogę określić siebie jako maniaka filmowego (czy też serialowego). Jestem wielkim fanem m.in. Marvela lub Przyjaciół.

Tyle o mnie.
Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej, po prostu napisz do mnie.

Z pewnością się dogadamy !