Poznajmy się

Swoją przygodę z projektowaniem graficznym rozpocząłem kilkanaście lat temu tworząc hobbystycznie plakaty i posty na social media dla unihokejowego klubu, w którym grałem. Od ponad 5 lat pasja do grafiki stała się sposobem na życie. Zacząłem poszerzać swoją wiedzę oraz umiejętności w tej dziedzinie. 

Czym się zajmuję?

Zajmuje się projektowanie identyfikacji wizualnych dla mniejszych oraz większych firm. Tworzę loga oraz wszelkiego rodzaju materiały wykorzystywane zarówno do druku jak i w internecie. Do takich materiałów należą m.in.: plakaty, rollupy, banery, magazyny, broszury, wizytówki, ulotki, grafiki oraz reklamy na media społecznościowe.

Ponadto tworzę strony internetowe, landing page oraz one page. Projektuję strony za pomocą WordPressa oraz Elementora.

Doświadczenie

Od trzech lat współpracuje z czeską agencją marketingową. Dzięki tej współpracy mam okazję pracować z wieloma klientami i podejmować wiele różnorodnych wyzwań. Tworzyłem między innymi identyfikację wizualną dla dwóch wydarzeń sportowych: derbowego meczu hokejowego na ponad 8000 osób oraz Mistrzostw Świata Juniorek w unihokeju. Ponadto stworzyłem wiele stron internetowych dla mniejszych i większych firm. Na bieżąco projektuje grafiki na social media będące częścią kampanii reklamowych. Do jednych z moich ostatnich dokonań należy zaprojektowanie m.in. loga, kart menu oraz banerów dla restauracji Tam Gdzie Zawsze. 

Od 2022r. działam jako freelancer.

Umiejętności

Photoshop
0%
InDesign
0%
Illustrator
0%
Elementor
0%
UX / UI
0%

Prywatnie

Odkąd pamiętam uwielbiałem wszelkiego rodzaju aktywności fizyczne. Stąd też w wieku 10 lat rozpocząłem swoją przygodę z unihokejem, która trwa do dzisiaj. Jestem wielokrotnym reprezentantem Polski i miałem przyjemność trzykrotnie reprezentować kraj w Mistrzostwach Świata. Ponadto sporą część swojego czasu poświęcam na oglądaniu seriali oraz filmów, więc śmiało mogę określić siebie jako maniaka filmowego (czy też serialowego). Jestem wielkim fanem m.in. Marvela lub Przyjaciół.