O projekcie

Klient oraz moja rola

Autolaros Speed jest renomowanym autoryzowanym serwisem dla marek Hyundai i Mazda zlokalizowanym w Ostrawie, Czechy. Moim głównym celem było zaprojektowanie i wdrożenie nowej strony internetowej, która spełni oczekiwania klientów, zapewni im łatwy dostęp do informacji i usług serwisowych oraz podkreśli profesjonalizm  Autolaros Speed. 

Rozpoczęliśmy projekt od dogłębnego zrozumienia potrzeb i oczekiwań klientów Autolaros Speed. Przeprowadziliśmy badanie rynku, analizę konkurencji. Przeanalizowaliśmy kluczowe usługi oferowane przez Autolaros Speed i opracowaliśmy strategię, aby zapewnić ich przejrzyste wyeksponowanie na stronie internetowej. Dodatkowo, wprowadziliśmy formularze kontaktowe i możliwość umówienia się na wizytę online. Przeprowadziliśmy testy użytkowania i wydajności, aby upewnić się, że strona działa prawidłowo na różnych przeglądarkach i urządzeniach. Na podstawie feedbacku klientów, dokonaliśmy ostatecznych poprawek i optymalizacji.

Podsumowując

Projekt stworzenia nowej strony internetowej dla Autolaros Speed okazał się sukcesem, przyczyniając się do poprawy wizerunku marki, zwiększenia ruchu na stronie i generowania większej liczby leadów. Strona internetowa spełnia oczekiwania klientów, zapewnia im łatwy dostęp do informacji i usług serwisowych oraz podkreśla profesjonalizm Autolaros Speed jako autoryzowanego serwisu aut Hyundai i Mazda w Ostrawie, Czechy.