O projekcie

Klient oraz moja rola

Mlsný Jazyk to czeska firma specjalizująca się w sprzedaży żywności m.in. orzechów, produktów mięsnych czy słodkości prosto z Hiszpanii.

Celem projektu było opracowanie nowej identyfikacji wizualnej dla oraz stworzenie projektu sklepu internetowego, który zapewniłby łatwe i przyjemne doświadczenie zakupowe dla klientów. Dodatkowo, projekt obejmował stworzenie reklam i postów na mediach społecznościowych, które miałyby przyciągać uwagę potencjalnych klientów i zachęcać ich do odwiedzenia sklepu.

Proces projektowy

Klient przyszedł do nas z gotowym pomysłem na logo i zostało ono wykonane z uwzględnieniem wszystkich wytycznych.

Następnym etapem było zaprojektowanie przejrzystego, responsywnego i intuicyjnego sklepu internetowego, który umożliwiał łatwe przeglądanie i zakupy produktów.

Ponadto wspólnie ze współpracującą firmą opracowaliśmy różnorodne reklamy i posty na platformach mediów społecznościowych, aby dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Wykorzystaliśmy zdjęcia autentycznych hiszpańskich potraw, zachęcające hasła i interaktywne elementy, aby zainteresować użytkowników i zachęcić ich do odwiedzenia sklepu.

Podsumowując

Sklep internetowy stał się wygodnym miejscem dla klientów, którzy chcieli odkryć autentyczną hiszpańską kuchnię i dokonywać zakupów bez wysiłku. Kampania na mediach społecznościowych przyniosła wzrost zainteresowania marką i przyciągnęła nowych klientów.

Dzięki temu Mlsný Jazyk stał się rozpoznawalnym w Czechach dostawcą autentycznej hiszpańskiej żywności.

Dzięki za zaufanie!