O projekcie

Klient oraz moja rola

Ostrawskie Derby to wyjątkowe wydarzenie hokejowe organizowane w Czechach. Jest to mecz dwóch Ostrawskich uniwersytetów, który przyciąga ponad 8000 osób. Moim zadaniem było stworzenie spójnej i dynamicznej identyfikacji wizualnej, która wzmocniła atrakcyjność tego meczu oraz przyciągnęła uwagę zarówno studentów, jak i fanów hokeja. Głównymi zadaniami było zaprojektowanie nowoczesnego plakatu, rollupów, banerów, grafik na bandy, projektów limitowanych puszek piwa, programu wydarzenia oraz biletów.

Proces projektowy

Pracę zacząłem od opracowania nowoczesnego i dynamicznego designu identyfikacji wizualnej. Skoncentrowałem się na wykorzystaniu głównych kolorów i symboli obu czeskich uczelni. Zaprojektowałem plakat o wyrazistym układzie, który wywoływał emocje i zachęcał do udziału w tym wydarzeniu. Opracowałęm również rollupy, banery i grafiki na bandy, które w pełni wykorzystywały potencjał nośników reklamowych, przyciągając uwagę i budząc zainteresowanie.

Podsumowując

Praca przy tym projekcie była dużym wyzwaniem, ale jak najbardziej mogę ją zaliczyć do udanych. Projekt identyfikacji wizualnej wydarzenia przyczynił się do wzmocnienia marki tego meczu, zwiększenia frekwencji i generowania większego zainteresowania. 

Dzięki za zaufanie!