O projekcie

Klient oraz moja rola

Moim klientem została charytatywna organizacja zrzeszający bramkarzy z całego świata. Idea organizacji jest prosta: każdy bramkarz zobowiązuje się wpłacić konkretną ilość pieniędzy za każdą obronę, którą wykona, a  ich głównym mottem jest “Więcej obron, więcej pomocy”. Klient posiadał własną stronę internetową dla organizacji hokejowej.

Mój klient postanowił rozszerzyć swoją fundację i stworzyć osobna stronę dla bramkarzy ze świata piłki nożnej. Ich główną twarzą stał się znany na całym świecie Petr Cech, bramkarz między innymi Chelsea czy Arsenalu. Moim zadaniem zatem stało się stworzenie nowej, odświeżonej strony internetowej, która zawierać będzie cel, ideę organizacji oraz najpotrzebniejsze informację takie jak kwota, którą udało się uzbierać czy listę bramkarzy niosących pomoc.

Podsumowując

Muszę przyznać, że praca nad stroną była przyjemnością. Od początku klient wiedział czego chce, czego potrzebuje i wysłał wszystkie materiały potrzebne do utworzenia strony. Moim zadaniem było zebranie tego w całość i rozmieszczenie w sposób czytelny dla odbiorcy.

Strona spodobała się klientowi, a cieszy również fakt, że już teraz zgłosił się do mnie ze stworzeniem w podobnym stylu aktualnej strony części hokejowej. Nie ma nic lepszego jak klient, który do Ciebie wraca.

Dzięki za zaufanie!